Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Wellness procedury

Klasické a rekondiční masáže

Masáž představuje jednu z nejstarších léčebných metod, která odbourává stres, omlazuje a přináší blahodárný pocit štěstí. Přijďte si k nám užít léčivou sílu doteku, který zharmonizuje tělo i duši.

  • Regenerační masáž zad a šíje 30 min. – klasická masáž, která působí na hlouběji uložené a nejvíce namáhané svaly, pomáhá obnovit přirozenou pružnost těla, uvolňuje a prokrvuje tělo, odbourává stres a napětí, součástí této masáže je i odblokování potřebných partií.
  • Reflexní masáž alternativní postup 35 min.  -  na rozdíl od klasické masáže působí reflexní masáž na úrovni nervové. Tato léčebná metoda se využívá především u funkčních, degenerativních a chronických revmatických onemocnění páteře a kloubů, poúrazových stavů, poruch prokrvení a u funkčních onemocnění orgánů.
  • Reflexní masáž chodidel 35 min. – masáž se provádí na sucho, bez masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu. Při masáží se stimulují místa přímo spojená s tělesnými orgány v celém těle. Masáž přináší okamžitou úlevu od bolesti, navozuje pocity tělesné a duševní harmonie, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje stres a napětí.
  • Lymfodrenážní techniky - horní končetiny 35 min. – jedná se o zdraví prospěšnou jemnou masáž, která napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek z těla, posiluje a navrací obranyschopnost organismu.
  • Lymfodrenážní techniky - dolní končetiny 35 min. – jedná se o zdraví prospěšnou jemnou masáž, která napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek z těla, posiluje a navrací obranyschopnost organismu, zmírňuje otoky nohou a preventivně působí proti vzniku křečových žil.
  • Masáž celého těla 60 min. – jedná se o celotělovou relaxační masáž (šíje, ramena, záda, nohy, chodidla), která uvolňuje a prokrvuje tělo, odbourává fyzické i psychické napětí a navozuje pozitivní náladu, součástí této masáže je i odblokování potřebných partií.

Speciální nabídky