Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Reference

4. 8. 2016 - Zdena Krumphanzlová

Dobrý den,
strávili jsme u Vás 6-ti denní letní pobyt, a i když nám počasí zrovna nepřálo, byli jsem nadšení z úrovně služeb hotelu. Velmi milý a ochotný, nadprůměrně příjemný personál (recepce, bar, obsluha), vynikající jídlo! (prosím, vyřiďte pochvalu také kuchařům), dostatečná nabídka dalších služeb (ping-pong, masáže...). Moc se nám u Vás líbilo a budeme doporučovat. Děkujeme.
S pozdravem,
Krumphanzlová Zdena

30. 8. 2015 - Mercedes Rallye Šumava 2015

Klub historických vozidel Praha v ÚAMK a Mercedes Benz Klub ČR uspořádali ve dnech od 28. do 30. srpna 2015 atraktivní orientační soutěž Mercedes Rallye Šumava 2015. Centrem setkání byl náš EA hotel Churáňov na Zadově.
Program třídenní mezinárodní akce byl rozdělen do tří etap a podle slepé mapy posádky urazily celkem 250 km územím Šumavy, Bavorska a Rakouska. Spolu se sportovním vyžitím organizátoři připravili také bohatý společenský program. K vidění bylo mnoho historickch i soudobých vozů proslulé značky Mercedes.

30. 7. 2015 - rodina Keclíkova, okres Písek

Vážení a milí,
již po 3. jsme si vybrali Váš hotel Churáňov k pobytu naší rodinné dovolené a opět jste nezklamali. Milý personál, výtečné jídlo a příjemná atmosféra. Všimli jsme si, že ubytováváte i zvířecí kamarády a mile nás to překvapilo. Na podzim tak zavítáme opět k Vám. Jen co jsme trošičku postrádali, bylo zázemí pro skotačení dětí ve vodě. Škoda, že v blízkém okolí žádné pořádné koupání není.
Všude Vás chválíme a doporučujeme :)
S díky rodina Keclíkova, okr. Písek

27. 3. 2015 - Iva, Praha

Dobrý den,
již počtvrté jsem byla na Churáňově (naše skupinka se každý rok rozrůstá, takže nás bylo již 9) a jako vždy byli všichni účastníci maximálně spokojeni. Personál ochotný, vše super, jídlo snad ještě lepší než dříve. A ocenila jsem i to, že na večeři nabírali hostům jídlo na talíře kuchaři, takže nebylo od jiných hostů rozpatlané :)
S pozdravem Iva

6. 3. 2015 - rodiny Kořiskova, Borůvkova, Šejkova a Pálova

Po několik let jezdíme na zimní dovolenou do zdejšího hotelu a vždy jsme velice spokojeni jak s příjemnou atmosférou, tak s profesionálním přístupem personálu. Zvlášť chceme poděkovat za ochotu a vstřícnost recepční paní Kristině, vrchní paní Haně a její skupině a za výborné, pestré a chutné jídlo kuchaři panu Víťovi.
S pozdravem rodiny Kořiskova, Borůvkova, Šejkova a Pálova

5. 5. 2014 - Petr Pexa, Praha

Dobrý den,
se ženou jsme nejvíce ocenili zejména personál hotelu, který se k nám choval více než nadstandardně, byť by nemusel a nebývá to běžnou praxí, a díky kterému udávám plné hodnocení. Speciální poděkování patří paní recepční, že nám umožnila přijet a následně opustit pokoj v nestandardní čas tak, jak jsme potřebovali a i pánu z restaurace (bar), který nám zajistil jak snídani, tak i večeři opět v časech, které byly mimo stanovené. Se ženou jsme se až cítili místy trapně, jak si neustále něco nechtíc mimo zde zmíněné vymýšlíme a personál naše přání plní bez sebemenších výhrad. Za mne absolutní spokojenost, určitě doporučuji a plánuji se vrátit. Ještě jednou, velké děkuji patří personálu, s jakým jsem se dlouho nesetkal a že cestuji po hotelech velmi často.
S pozdravem,
Petr Pexa

3. 3. 2014 - manželé Švecovi

Strávili jsme několik dní v hotelu Churáňov na Šumavě, který spadá do vaší sítě hotelů. A chtěli bychom tímto s manželem vyjádřit pochvalu kuchařům z obou směn - jídlo je vynikající a kuchaři jsou velmi ochotní a milí. Určitě se do hotelu Churáňov vrátíme opět v létě.
Ať se vám i nadále takto daří.
S pozdravem,
manželé Švecovi

Speciální nabídky